25 maja, 2026
Dzisiaj zapraszamy do katedry o godzinie 14.30 na uroczystą Mszę świętą na zakończenie II Synodu Archidiecezji Wrocławskiej pod przewodnictwem J. E. Księdza Arcybiskupa Józefa Kupnego Metropolitę Wrocławskiego. Będziemy gościć na tym wydarzeniu J.Em. Księdza Kardynała Mario Grech Sekretarza Generalnego Synodu Biskupów. Po Mszy świętej i uwielbieniu Ksiądz Arcybiskup Metropolita Wrocławski zaprasza do ogrodów Papieskiego Wydziału Teologicznego na podwieczorek.

