9 czerwca, 2026
Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Homilie podczas Mszy głosi ks. dr Piotr Żuber, przygotowując nas
do 30. rocznicy 46. Międzynarodowego Kongresu Eucharystycznego, który odbył się we Wrocławiu w ostatnim tygodniu maja 1997 roku. Na zakończenie Mszy Świętej adoracja Najświętszego Sakramentu.



